KOGNİTİF VE DAVRANIŞ TERAPİLERİ DERNEĞİ’NDE ACT ‘KABUL VE ADANMIŞLIK TERAPİSİ’ EĞİTİMİNİN 1. MODÜLÜ, KATILAMAYAN MESLEKTAŞLARIMIZ İÇİN İSTEK ÜZERİNE TEKRAR EDİLECEKTİR!..

KOGNİTİF VE DAVRANIŞ TERAPİLERİ DERNEĞİ’NDE ACT ‘KABUL VE ADANMIŞLIK TERAPİSİ’ EĞİTİMİNİN 1. MODÜLÜ, KATILAMAYAN MESLEKTAŞLARIMIZ İÇİN İSTEK ÜZERİNE TEKRAR EDİLECEKTİR!..

Değerli Meslektaşlarımız,

3 Modül (3 hafta sonu) olarak planladığımız ACT (Kabul ve Adanmışlık Terapisi) eğitiminin ilkini 2-3 Mart tarihlerinde gerçekleştirdik. O tarihlerde bu eğitimi kaçıran meslektaşlarımızdan gelen istek üzerine 6-7 Nisan 2019 tarihlerinde ACT eğitiminin 1. Modülü tekrar düzenlenecektir. 3 hafta sonu yapılması planlanan ‘ACT Temel Eğitimini’ bitiren meslektaşlarımız, Joe Oliver yönetiminde yapılacak olan süpervizyon grubuna Eylül 2019 tarihinde katılabilme hakkı kazanacaktır.

Bu eğitim; ACT bilgi ve becerilerinin, grup aktiviteleri, terapi videoları, deneyimsel egzersizler ile interaktif bir şekilde eğitimciler gözetiminde yapılacaktır. Katılımcıların yetkin birer terapist olma yolunda önemli olan akran süpervizyonu ve süpervizyon eğitimleri ile de desteklenmesi amaçlanmaktadır.

Not: Detaylı bilgi için www.kdtd.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


Kayıt için aşağıdaki bilgileri içeren e-postayı eksiksiz olarak cagdasoyku@hotmail.com adresine göndermeniz gerekmektedir.

Ad ve Soyad  /  Mezun Olduğunuz Okul  /  Varsa Uzmanlığınız  /  Mesleğiniz  /  Çalıştığınız Kurum  /  Telefon  /  E-posta

ÖNEMLİ: Kontenjanımız kısıtlı sayıdadır, katılımcılar yapılan başvuru sırasına göre belirlenecektir.

Bilgilerinize sunarız.


Çalışma grubuna öncelikli olarak ilk eğitimlere katılanlar kabul edildiğinden bu eğitime yalnızca sınırlı sayıda Ruh Sağlığı profesyoneli kabul edilecektir. Eğitim bedeli KDTD üyesi için 800 TL + KDV (944 TL), üye olmayanlar için 900 TL + KDV (1062 TL) olacaktır.

Kesin kayıt işleminin gerçekleşebilmesi için 400 TL’nin 1 Mart 2019’a kadar aşağıda belirtilen hesaba yatırılması rica olunur.

KOGNİTİF VE DAVRANIŞ TERAPİLERİ DERNEĞİ İKTİSADİ İŞLETMESİ

YAPI KREDİ BANKASI / SUADİYE ŞUBESİ

IBAN: TR38 0006 7010 0000 0089 131259


Eğitmenler

 

Dr. İbrahim Bilgen ‘Psikiyatrist / Psikoterapist – Bilgen Terapi Enstitüsü’

Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Avrupa Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği Tarafından Akredite Psikoterapist, Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği Tarafından Akredite Psikoterapist, Eğitimci ve Süpervizör, ACT Terapisti, ACBS – EABCT – IACP Üyesi


 

 

Dr. Öğr. Üyesi Çağdaş Öykü Memiş ‘Adnan Menderes Üniversitesi’

Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları AD. Aydın, Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Avrupa Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği Tarafından Akredite Psikoterapist, Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği Tarafından Akredite Psikoterapist, Eğitimci ve Süpervizör


Konum & Google Haritalar